اجرای بسیج ملی کنترل فشار خون با ?? ایستگاه در بیمارستان میلاد

تهران- ایرنا- مدیرعامل بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد اعلام کرد: بسیج ملی کنترل فشار خون با ?? ایستگاه در بیمارستان میلاد در حال اجراست.

به گزارش روز چهارشنبه مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد، محمود رضا فیاض مدیرعامل بیمارستان میلاد با حضور در یکی از ایستگاه‌های بسیج ملی کنترل فشار خون بالا در بیمارستان و شرکت در این کمپین گفت: بیمارستان میلاد 45 ایستگاه در بخش‌های بستری و 5 ایستگاه سرپایی کنترل فشار خون دایر کرده است و در مجموع 50 ایستگاه در بیمارستان فعال هستند.

وی اظهار داشت: اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون در بیمارستان میلاد بعد از آموزش‌های آبشاری که برای کارکنان اجرا کننده طرح برگزار شد به مرحله اجرا رسید.

فیاض اظهار امیدواری کرد که اجرای بسیج ملی کنترل ملی فشار خون باعث فرهنگ سازی برای مراجعه به پزشک شود تا بتوان از بیماری‌های قلبی پیشگیری کرد.

زهرا کی سوپروایزر آموزشی بیمارستان میلاد نیز با تشکر از پرستاران و کارکنان زیر مجموعه که در طرح بسیج ملی کنترل فشار خون بالا در بیمارستان مشغول خدمت رسانی هستند، اظهار داشت: طبق مستندات وزارت بهداشت تاکنون بیمارستان میلاد بالاترین آمار طرح کمپین کنترل فشار خون را در سطح استان تهران دارا بوده است.

کمپین بسیج ملی کنترل فشار خون از 18 خرداد تا 15 تیر در بیمارستان میلاد انجام می‌شود.

سازمان تأمین اجتماعی 42 میلیون بیمه شده دارد که بیمارستان میلاد به عنوان یکی از بزرگترین مراکز درمانی این سازمان با هزار تخت بیمارستانی، به مردم به ویژه بیمه شدگان تأمین اجتماعی خدمات ارائه می‌دهد.

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد با هزار و 100 تخت از حدود 18 سال پیش در حال خدمات رسانی به بیماران مختلف از جمله بیمه شدگان تأمین اجتماعی است.

اجتمام* 7268*1834


انتهای پیام /*

برچسب ها

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال