فهرست تیم ملی بوکس اعلام شد

تهران - ایرنا - فهرست نفرات دعوت شده به مرحله دوم اردوی آماده سازی تیم ملی بوکس از سوی «علیرضا استکی» مدیر سازمان تیم‌های ملی اعلام شد.

تیم ملی بوکس ایران برای حضور در مسابقات جهانی روسیه (انتخابی المپیک ???? توکیو) آماده می‌شود.

\n

در مرحله جدید اردوها «فروتن گل‌آرا» با درخواست شخصی و با موافقت سازمان تیم‌های ملی از حضور در مسابقات جهانی روسیه انصراف داد و تنها به دلیل احترام به پیشینه و کسوت، می‌تواند در اردوی تیم ملی حضور پیدا کند.

\n

**اسامی نفرات دعوت شده بدین شرح است:

\n

?? کیلوگرم: امید احمدی‌صفا (تهران)، مجتبی زرعیان (خوزستان)

\n

?? کیلوگرم: سجاد محمدپور (تهران)، محمد کاسپور (گیلان)، دانیال شه‌بخش (سیستان و بلوچستان)

\n

?? کیلوگرم: کامیاب مرادی (کرمانشاه)، مسلم مقصودی (خوزستان)، اشکان رضایی (خوزستان)، باقر فرجی (لرستان) و سجاد نجفی (کرمانشاه)

\n

?? کیلوگرم: سجاد کاظم‌زاده (تهران)، مهدی سرباز (تهران)، علی مرادری سپهر (قم)

\n

?? کیلوگرم: سید شاهین موسوی (تهران)، سینا صفدریان (تهران) و میثم قشلاقی (خراسان رضوی)

\n

?? کیلوگرم: احسان روزبهانی (تهران)، حسین دانشور (آذربایجان غربی)، کیوان صفری (مازندران) و حسین طاهری (لرستان)

\n

?? کیلوگرم: پویا امیری (کرمانشاه)، محمد عزیزی (آذربایجان غربی)، محمد شوریان (خراسان رضوری) و سالار غلامی (کرمانشاه)

\n

به اضافه ?? کیلوگرم: ایمان رمضانپور (مازندران)، رضا مرادخانی (لرستان)، محمد علی شهیدی (تهران)، امیر حسن ثقفی (مازندران)، مجید جمشیدوند (لرستان) و مجید سبزی (تهران)

\n

ورزشی**????**????

","relatedNewsList":[{"relatedCode":"83334055","relatedPublishDateLong":1559281003221,"relatedPublishDateFa":"????-??-?? - ??:??","relatedKicker":"","relatedHeadline":"کمپ دوم اردوهای تیم ملی بوکس در بیجار ایجاد می شود","relatedLead":"سنندج - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان بیجار با توجه به ظرفیت های موجود در این شهرستان گفت : بیجار (بام ایران) به علت موقعیت جغرافیایی و ارتفاع مناسب برای ورزشکاران، کمپ دوم ویژه برپایی اردوهای آمادگی تیم ملی بوکس در این شهر ایجاد می شود.","relatedSourceId":null,"relatedSourceCode":null,"relatedSourceTitle":null,"relatedUrl":"https://www.irna.ir/news/83334055/کمپ-دوم-اردوهای-تیم-ملی-بوکس-در-بیجار-ایجاد-می-شود","relatedId":83334055,"relationType":1,"score":1},{"relatedCode":"83332828","relatedPublishDateLong":1559129033168,"relatedPublishDateFa":"????-??-?? - ??:??","relatedKicker":"","relatedHeadline":"مرادخانی: سرمربی برکنار شده در حق بسیاری از بوکسورها اجحاف کرد","relatedLead":"تهران - ایرنا - دارنده مدال برنز رقابت های قهرمانی آسیا در سال ???? با تاکید براینکه سرمربی برکنار شده تیم ملی در حق بسیاری از بوکسورهای ایران اجحاف کرد، گفت: چند سال قبل «اکبر احدی» گفت تا زمانی که در تیم ملی باشم اجازه نمی دهم به رقابتی اعزام شوی که متاسفانه این مساله را علنی کرد.","relatedSourceId":null,"relatedSourceCode":null,"relatedSourceTitle":null,"relatedUrl":"https://www.irna.ir/news/83332828/مرادخانی-سرمربی-برکنار-شده-در-حق-بسیاری-از-بوکسورها-اجحاف-کرد","relatedId":83332828,"relationType":1,"score":2}],"link":nul

انتهای پیام /*

برچسب ها

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال